Na začátku bylo rozhodnutí

image

Ještě minulý rok jsem byla pracovně vytížená a náležitě ohodnocená produkční s vlastním bytem, bezpečným vozem značky Volvo a nebezpečně bijícími biologickými hodinami. Žila jsem si jako princezna ve věži svého perfektního světa a čekala na prince, až se dostaví se stovkou koní pod kapotou a zárukou šťastného života až do smrti. V mezičase jsem se stavěla na podložce na špičky, na paty, na hlavu i na předloktí a nacházela radost v náročné tělesné akrobacii stejně tak jako v tiché meditaci.
A právě tady se asi celý příběh začíná.
Dostala jsem se do kontaktu se svou vnitřní já a začala se na svět dívat srdcem? Zbláznila jsem se a stala se obětí sekty či nějaké new age filozofie, nebo mi ty obrácené pozice převrátily pohled a myšlení? Ať už je to jakkoli, jsem to pořád já, jen teď neklepu kosu doma, ale sedím v tropech a píšu novou kapitolu svého životního příběhu.

Letos jsem nezaměstnaná budoucí učitelka jógy, která pronajala svůj vymazlený byt holce ze Srbska a auto odhlásila ze značek. Tašku o objemu 55 litrů jsem naplnila letním oblečením, přidala pár chytrých knížek, čelovku, jógamatku a odjela poznávat svět a sebe sama s letenkou, na níž je v řádku návrat zářijové datum.
Jak už to bývá, když jsem to nejmíň čekala, dočkala jsem se i prince. Zaparkoval všechny koně a odjel na chvíli cestovat se mnou, aby se mi plány trochu zkomplikovaly a toho poznávání bylo ještě o mužský rod víc.

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: