UPC nezklame

hate

Myslím, že bych měla změnit svůj sluníčkový přístup ke světu i textům a začít psát hejty (ve významu hate jako nenávidět). Mají vyšší čtenost a větší míru úlevy pisatele. Téma prvního mi dnes přišlo mailem. Vesmír mě evidentně podporuje, což se o UPC říct nedá, a tak ten první hejt půjde na jejich adresu.

Dobrý den do UPC. Všimla jsem si na svém vyúčtování, že jste mi oproti předchozím měsícům zvedly cenu služeb. Copak se stalo? Nejsem si vědomá žádného upozornění mailem ani telefonem, zato reklamní nabídky mi od vás chodí pravidelně.

Odpověď z UPC

Dobrý den vážená paní, ačkoli jsem slečna, ale o tom jindy.

Skončila Vám zvýhodněná cena, kterou jste dostala před rokem (potom, co jsem jim oznámila, že chci ukončit smlouvu). Byla na 12 měsíců. ALE, nezoufejte, máme pro Vás ještě lepší nabídku… A pokračují tisíce znaků, prázných superlativ a tohle a tamto, z čehož mě opravdu zajímá jen cifra a ta je ještě vyšší, než ta, co mám teď po zdražení. Pozorně tedy celý mail přečtu, abych se ujistila, že mi jako velevážené klientce, jejíž věrnosti si neskonale váží, opravdu nabízí vyšší cenu služeb, která je navíc podmíněná zpoplatněnou výměnou modemu.

Bingo! Nepřekvapili. Měla jsem to smazat a nechat to plavat, ALE jsem slabá. Od UPC už mám pouze internet. Televizi jsem zrušila, respektive rušila rok, než opravdu přijali fakt, že jsem přijímač sundala ze zdi a žádný výhodný balíček se stovkou kanálů nepotřebuju. Internet od nich mám pořád a to proto, že tu nejsou jiné dostupné kabely ani signál bez drátu. Dokonce tu byl, zdarma, technik z Vodafone, který potvrdil, že mi sem nic nevede, leda, že by proboural zeď.  To jsem byla chvíli silná a odmítla, abych pak hned byla zase slabá a zůstala “věrná” UPC.

A tak jsem podruhé prošla desítku kroků při vyplňování internetového formuláře (UPC maily nepřijímá, asi aby jim psali jen ti opravdu skalní fanoušci), abych nebohému zřízenci UPC, který má dnes službu vmetla tuhle svou pravdu před oči na displej. Stálo tam, že bych ráda, aby svá slova obdivu k mé věrnosti proměnili v činy a nabídli mi výhodnější cenu, než tu, kterou teď mám a pochopili, že když jim píšu, že mi něco zdražili a mně se to nelíbí, tak si nepřeju ještě vyšší cenu. To přece dá rozum, ne?

No a pak jsem ještě utratila čas psaním tohohle příspěvku. Nevím, jestli se to dá nazvat prokrastinací, ale až mi ty minuty budou chybět, bude na vině UPC, protože mě svým přístupem k zákazníkům sere už léta.

Konzistentost je to, v čem jsou hodni obdivu, to jim musím nechat, protože jen hejtovat mi přijde trapný. 

love_and_hate_by_baro24

 

 

 

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: