Chytilové Sedmikrásky by se tu zbláznily…radostí

photo 2

Tuhle kamarád ze vsi šlápl do bobku a marně hledal kousek trávy, kde by ho z boty otřel. V centru Prahy trávníky moc nefrčí a i stromy by se daly spočítat na prstech jedné ruky.

Kozí plácek, jen pár desítek metrů od rušného Staromáku, má své tiché kouzlo a zeleně snad nejvíc široko daleko hlavně proto, že tam stojí květinářství Metamorphosis, potěšení pro oko.

Musí to dát zabrat, vytahat každé ráno květináče košatých hortenzií a levandulí před dřevěná  křídla vstupních dveří a osázet ulici barevnými kvítky do oblouku poloviny chodníku, ale stojí to za to. Aranžmá se mění v rytmu ročních období a dekorace to jsou nádhérně šťavnaté, ať je vedro nebo přituhuje.

Uvnitř krámku ta rajská zahrada voní ze všech rohů. Koutek orchidejí, lány čerstvých květin ve vázách a nespočet vkusných dekorací, které jsou skvělou inspirací pro domácí instalaci, nebo okamžitý nákup, pro ty méně kreativní duše.

photo 4

photo 1-1

photo 5

photo 2-1

 

9 z 10 mých přátel se shodne, že tam vážou nejkrásnější kytice. Živé dekorace zhotovují na objednávku a osadí vám i přinesené nádoby.

Ceny jsou přijatelné a poměr cena výkon nezpochybnitelný.

 

Haštalská 3, Praha 1 / na rohu s ulicí u Obecního dvora

a nový obchod je od poloviny dubna na Praze 6

photo 3-1

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: