Rekrea(k)ční čas

Na kole na Červenou Lhotu a přes třešňovou alej zpátky, pak do pohádky na pivo. U Jindřichova Hradce je vesnička, která se jmenuje LOVĚtín a v ní je Pohádková usedlost, kam jsme přistáli s půllitrem točeného Bernarda, nebo něčeho podobnýho, nepamatuju si. Bylo tam plno jiných vjemů, kterým jsem dala přednost. Velký čtvercový dvůr, papoušek žako, tele, husy, kůň Shiva, co se píše Sheva, bazén, fotbalové hřiště a děsně rozcuchaná morčata. Jo a pštrosi EMU tam byli.

IMG_9078

IMG_9077

Je to lehce hippie penzión, na prázdniny a rekreaci malých i velkých skupin. Kapacita prý až 72 lůžek včetně přistýlek a postýlek pro juniory. Mají certifikaci Baby friendly nebo Children safe či co. Dává se místům, kde se děti vyřádí. Je tam herna a pingpong si teď uvědomuju. A vířivka.

IMG_9074

IMG_9072

IMG_9071

IMG_9079

Pán, co mu to patří je sdílný. Dcera jezdí závody na koni a ten papoušek mluvit neumí.

Pobyt je v sezóně asi 350 se snídaní a mimo sezónu říkal myslím 250, tak nějak to bude. Hledala jsem jejich web, ale nepovedl se mi otevřít.

Zkuste, třeba se Vám otevře. Na svém FCB uvádí 2 adresy. Mně nefunguje ani jedna. Byli jsme tam před 14 dny, tak snad nezavřeli.

http://www.pohadkovausedlost.cz

http://www.penziony-jizni-cechy.cz

 

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: