Tak trochu psychický triatlon

Znáte ten vtip o triatlonu? Doběhne cikán na koupaliště a zpátky jede na kole?

triatlonPodobně jsem to měla včera, jen v jiném pořadí a bez trestné činnosti. Na kole jsem si dojela pro auto, kterým jsem se dovezla k jezeru a zpátky na garáže, odkud jsem si šla zaběhat. Doma jsme měli podobný dusno jako je poslední dny venku a já se potřebovala přepnout na jiné myšlenky, vyčistit si hlavu a přebít kňouravé psyché fyzickou zátěží. Zafungovalo to bezvadně. Večer jsem se přišourala domů a neměla sílu prudit nebo se hádat. Koukli jsem se na film a usnuli vedle sebe v míru.

Na kole jezdím s aplikací Strava, která neměří kalorie, ale kilometry. Využívá lidskou slabost pro soutěžení a pracuje s motivací. Z jízdy vygenereruje úseky a na nich lidi podle jejich výkonu zařadí tam, kam patří. Nechtějí-li být poslední, musí přidat. Mně je dost jedno kolikátá jsem, ale potěší mě, když jsem královna. Na to se tam hraje:)

Plavat jsem byla v jezeře v Konětopech. Je to pro mě nejbližší moře. Voda je tak průzračná, že se třpytí. Z Prahy to je necelá hodina po dálnici směrem na Mladou Boleslav. Odbočuje se na Hlavenec a pak je kličkuje mezi Sudovým a Kostelním Hlavnem až tam, kde se kdysi asi topili koně.

photo 1-3

Běhat jsem byla podél řeky, protože voda štíry uklidňuje a z železničního mostu je bezvadnej nadhled. Na Náplavce to k večeru už pěkně žilo. Ačkoli se mi chtělo křičet, že je mi vedro a už nemůžu, tak jsem se na ty party davy usmívala a zvýšila tempo s tím, že chcípnu až za Vyšehradským tunelem, protože jim přece nezkazím mejdan.

photo 2-3

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: