Kdo je nejlepší jogín?

Jeden z mých studentů mi poslal tenhle odkaz. Poctivě jsem si na Instagramu našla každého z deseti vybraných, přidala se na jejich seznamy stovek tisíců a v jednom případě miliónů ctitelů a po hodině prohlížení jsem si diagnostikovala depresi. Musela jsem si jít zaběhat, abych si vyčistila hlavu. Svět na nás klade tak vysoké nároky, že během chvíle se i to, co ze srdce milujeme, může změnit v noční můru. V hlavě jsem začala řešit, jak být do zítra fit, abych si na břiše mohla strouhat mrkev, a na které pláži žít, abych měla ohromující fotky svých psů.

a-little-beach-yoga

Jóga není přehlídka artistických dovedností ani soutěž o nejvíc lajků, nebo je?

Někdy vážně začínám pochybovat, jestli jsem se cestou vůbec něco naučila a tím nemyslím stojku. Tu mimochodem zatím bez stěny stále nepostavím.

Panika je moje přirozená reakce na fakt, že ještě nejsem tam, kde už všichni byli a že tam možná nestihnu dojít. Než mi opětovně dojde, že cíl je cesta a že tam, kde už všichni byli, je to asi dost vykoukaný, a bylo by lepší jít tam, kam mě vede intuice, tak v panice sežeru tabulku čokolády s tak nízkým obsahem kakaa, že to ani nebyla čokoláda.

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: