Udělat si dobrý den

Bez náznaku dvojmyslu ve smyslu udělat si dobrý den z někoho cizího, nýbrž zcela prvoplánově, požitkářsky a sobecky samy pro sebe.
Jedly, pily, mlsaly, obdivovaly, zíraly a sdílely jsme slunečnou podzimní sobotu v Praze, kde je blaze.

IMG_1141

Gasto tipy:

Zebra – asijská “nudlová” restaurace na Uhelném trhu má mládě zvané Express v pasáži Broadway s přístupem z Celetné. Na výběr je celá škála asijských kuchyní – korejská, čínská, japonská, indonéská i thajská. My si daly zelené curry. Mňam!

Screen Shot 2014-09-28 at 11.14.50

Angelato Café – na Újezdě, přes ulici od lanovky, jsou dveře do ráje. Pokud teda máte rádi zmrzlinu, a ještě lépe italské gelato. Tři holky ochutnaly tři příchutě včetně té, kterou mají tenhle měsíc vypíchnutou na nástěnce jako příchuť měsíce, totiž mák a švestku. Zapomeňte na kopečky, tady Vám do kornoutu postaví celou horu.

cafe-carousel2a2

Kulturní vyžití:

Pražské POKOJE – svérázná výstava interiérového designu v Cihelné ulici na Kampě. Za nábytkem jeďte do Ikey nebo do Vinohradské tržnice, v těhle pokojích najdete peří, zvířata, houpačky a nebo taky jen křídy a prostor pro sebevyjádření. Nemají web, tak přikládám link na fcb. Součástí areálu je venkovní bar a výhled na řeku, po níž dnes jezdí vodáci v kánojích a panikaří v peřejích na akci “přes tři jezy“.

MAGNUS ART – krásná stará banka plná krásného mladého umění. Komentované prohlídky interiéru i instalací v Živnobance na Příkopech. Užijte si prostor, kde se potkává historie a současnost.

Nezapomeňte popřát Václavovi z okolí. Má dnes státní svátek. Je den české státnosti.

 

 

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: