Není vyjetá jako vyjetá

Před 14 dny jsem na Festka večírku zkusila Goldsprint. Je to sportovní a společenská aktivita v jednom, podobně jako šampón a kondicionér, jen to není wash and go, ale nejdřív “go” a pak “wash”, protože se při tom člověk celkem zapotí. Když jsem po 25 sekundách slezla z kola, neměla jsem daleko ke scéně, kdy Bridget Jones spadla z rotopedu. Taky jsem měla pocit, že mám infarkt, ale byl to adrenalin. Každopádně jsem byla dost vyjetá. Fotky z večírku, kuk.

Ve středu, když jsem jela po nábřeží na kole na lekci po silnici, dupala jsem do toho jako o život, protože jsem cítila auto v zádech a nechtěla ho zdržovat. Na světlech jsem zase měla ten adrenalin a připadala jsem si děsně sexy, jak jsem tam funěla na červený v elasťákách. Do studia jsem přijela dost vyjetá a lekce měla šmrnc. Aspoň doufám, že to nebyl můj osobní pocit adrenalinového narkomana.

Naposledy jsem si vyjela autem v dešti přes centrum a málem jsem měla infarkt, tentokrát bez adrenalinu. Na Vespě bežně, ale vždy se staženým zadkem, kličkuju mezi auty na magistrále a tentokrát jsem na tom zadku seděla celkem uvolněně a čekala. Tři zácpy během jednoho rána. Nechápu, jak to řidiči zvládají denně. Nedá se při tom ani číst knížka. Když jsem konečně zaparkovala, byla jsem tak vyjetá, že jsem si nezapamatovala, kde jsem auto nechala stát a k večeru ho pak půl hodiny hledala.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: