Není vyjetá jako vyjetá

Festka, Zdraví, Život

Před 14 dny jsem na Festka večírku zkusila Goldsprint. Je to sportovní a společenská aktivita v jednom, podobně jako šampón a kondicionér, jen to není wash and go, ale nejdřív “go” a pak “wash”, protože se při tom člověk celkem zapotí. Když jsem po 25 sekundách slezla z kola, neměla jsem daleko ke scéně, kdy Bridget Jones spadla z rotopedu. Taky jsem měla pocit, že mám infarkt, ale byl to adrenalin. Každopádně jsem byla dost vyjetá. Fotky z večírku, kuk.

Ve středu, když jsem jela po nábřeží na kole na lekci po silnici, dupala jsem do toho jako o život, protože jsem cítila auto v zádech a nechtěla ho zdržovat. Na světlech jsem zase měla ten adrenalin a připadala jsem si děsně sexy, jak jsem tam funěla na červený v elasťákách. Do studia jsem přijela dost vyjetá a lekce měla šmrnc. Aspoň doufám, že to nebyl můj osobní pocit adrenalinového narkomana.

Naposledy jsem si vyjela autem v dešti přes centrum a málem jsem měla infarkt, tentokrát bez adrenalinu. Na Vespě bežně, ale vždy se staženým zadkem, kličkuju mezi auty na magistrále a tentokrát jsem na tom zadku seděla celkem uvolněně a čekala. Tři zácpy během jednoho rána. Nechápu, jak to řidiči zvládají denně. Nedá se při tom ani číst knížka. Když jsem konečně zaparkovala, byla jsem tak vyjetá, že jsem si nezapamatovala, kde jsem auto nechala stát a k večeru ho pak půl hodiny hledala.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s