Upoutat & připoutat pozornost

Součástí mé jogové cesty je objevování vlastního potenciálu a posunování se blíž k tomu, co opravdu chci dělat. Jsem za to vděčná, protože to přichází samo, respektive se to nabízí a je na mně, jestli po tom sáhnu a jak pevně to uchopím. Nejsem vázaná korporátní židlí ani pracovní dobou. Svůj svět si utvářím sama a když pominu, jak je těžké nenechat se svést lenorou, mám všechen čas světa na to být produktivní a naplnit ho tím, co mě těší.

Začala jsem vyrábět pár věcí, které k jogové praxi patří a sama je používám. Nemám ambici přijít s revoluční podložkou, která se sama rozvine. Vybrala jsem si maličkosti, do nichž můžu promítnout svou lásku k józe a životu s ní. Prvním projektem je Yogavoda – postřik na podložku, aby byla čistá a příjemně voněla.

BHM-02

Pomáhají mi kamarádi, známí a můj kluk, bez nichž bych to nedala dohromady. Je to práce a je to zábava. Někdy se protáhne do noci, jindy se pronese, ale má smysl.

Novinkou v mém sortimentu jsou pásky na jógu. Popruhy ze 100% bavlny s přezkami a sítotiskovou afirmací.

bily_pasek-18

Když požádáte Google, vyplivne na Vás celou plejádu jogových pásků různých barev od různých firem. Ceny budou od 200 do 500 korun.

Moje pásky jsou vyráběné v malém množství a s velkou láskou. Od objednání materiálu až po smotání hotového kousku je rozmazluju svou pozorností. Šije je pro mě švadlenka. Etikety nechávám tisknout na Slovensku. Sítotisk se učím pod vedením kamaráda, který na to má stroje a léta praxe.

etikety_2

 

pasek_spona_etiketa

Na začátku jsem vybrala špatný materiál a pásek ve sponě prokluzoval, tak jsem hledala dál. Pak jsem přidala etikety, které by mohly být vyšívané, ale vzhledem k malému počtu kusů jsem zatím zvolila tištěné. První síto bylo jen Happy Go Lucky a vlastně to byla nuda. Vybrala jsem tři věty, které mě za poslední roky oslovily a použila je. Jsou anglicky a příště možná budou česky. Psala jsem je ručně, do křivek mi je převedl kamarád Tomáš.

karma

Poslední fázi, sítotisk, jsme si opravdu užili. Zfetovaní ředidlem, upatlaní od barev a zpocení u rozpáleného zapékače. Děkuju Rosťovi a Pétě za pomoc a za radost, s níž limitovaná edice 15 kusů vznikla. Dva se hned ráno prodaly. Cena je 300 korun.

IMG_1539

IMG_1553

Produktové obrázky, ty čisté bílé, pro mě nafotila Sylva. Fotky do manuálu, jak pásek používat, trpělivě nacvakal můj kluk v zahradě v Lovětíně.

Cena jednoho pásku se vyšplhala celkem vysoko. Dost vysoko na to, aby v konkurenci obstály jen proto, že v nich je příběh, kvůli kterému ten pásek lidi budou chtít mít doma a používat.

Podívejte se, jak to celé bylo.

 

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: