Terapie

Vždycky mě zajímalo, jak funguje alternativní forma pomoci a čím to je, že lidé v mém okolí častěji něž psychology vyhledávají vizionáře, astrology, kartářky, věštce a poradce ve věcech mezi nebem a zemí. V rámci výzkumu jsem kdysi byla v Hradci Králové u vizionáře, který mi předpověděl, že nikdy nedokončím vysokou školu a budu mít 4 děti pravděpodobně s černochem.

Ten stejný rok jsem byla v Brně u astroložky, která mi připravila rukou psaný elaborát na 8 stránek, v němž stálo, že procházím obdobím hledání sama sebe a zařizuju si bydlení. Dále jsem byla u kartářky, která mě požádala, ať už k ní nechodím, že všechny odpovědi mám v sobě. Šla jsem k ní pak ještě dvakrát, protože jsem to v sobě nemohla najít.

Vyzkoušela jsem konstelace, auro somu a kyvadlo s krystalem. Několikrát jsem se vrátila k poradkyni, která pracovala s metodou EFT (technika emoční svobody) a kineziologie. Stálo mě to hodně peněz, ale každá návštěva byla při nejmenším zajímavá zkušenost.

Z experimentování mi zůstaly jen občasné tarotové výklady, které si dělám doma. Věřím na vesmír, karmu a taky v dobro.

 

 

V poslední době je mi nejlepší terapií jóga. Pomáhá mi od bolesti, lenosti a naplňuje chvíle, kdy nevím co by, případně co se sebou. Prokládám ji běháním, jízdou na kole a vyvěšením se v síti. Nezjistím tak, jestli budu mít dvojčata a nebo hyperaktivního jedináčka, ale celkem dobře to zklidňuje mysl, čistí hlavu a stojí to jen vlastní čas a energii.

IMG_1764Zatajila jsem čokoládu. Ta je pro mě taky dost terapeutická.

846c999511126c0f22b6c846592d40b5

 

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: