Rozhodnutí uáááá pomóc

Rozhodně nejsem rozhodná a možnosti volby si sice velice cením, leč dost mě stresuje. Vybrat si ze dvou variant je ještě snesitelné, ale volit mezi několika, které se mi navíc všechny líbí…. jak se to dělá?

Zavřít oči a nechat tu pravou s cinknutím vytanout? Vzít tu první, na kterou mi padl zrak? Neřešit to, prostě vybrat, a pak ale nelitovat?

Kupuju do studia nové jogamatky, protože si přeju, aby ti, kdo sem chodí cvičit, měli skvělý základ – takže podložku. Sama používám tu, která mi za léta praxe nejvíce přirostla k srdci. Potí se mi dlaně i chodidla, proto potřebuju neklouzavý povrch. Cvičím denně, a tak musí vydržet. V neposlední řadě je pro mě důležité, aby se mi líbila, když už s ní trávím tolik času.

Protože se lidem, kteří sem chodí na lekce, snažím předat to nejlepší z vlastní praxe, patří k tomu i podložky. Mohla jsem koupit levné kusy gumy a nechat je, ať se trápí a případně si přinesou vlastní, když se jim to nelíbí. ALE, chodila bych do takového studia? Proto jsem vybrala ty, které bych si koupila pro sebe. Jsou drahé a možná zbytečně, jen kvůli té malé žábě v logu, ale nedám na ně dopustit.

Vybrat značku tak těžké nebylo, ale barvy? Posuďte sami a tipněte si, které jsem objednala.

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: