Recyklace s láskou ke starému i novému

Znáte ten pocit chladu od podlahy, když bosky procházíte ze šatny do sálu? A co teprve zábnutí nohou při čekání na začátek lekce? Přáli byste si mít nohy v teple a možná něco kolem krku?

yoga04

Přesně to si teď můžete dopřát. Ekologicky šetrené, esteticky sladěné a emocionálně zabarvené. Recyclo Yoga Set. 

yoga06

Napadlo mě to, když jsem viděla Recyclo kolekci Pavly Dydovičové na fashionmarketu v Holešovicích. Ze starých svetrů vyrábí pletené kalhoty s hlubokým sedem a ladící návleky na ruce nebo kotníky. Oslovila jsem ji a domluvily jsme se na zkušební várce jogové kolekce. Ta mi teď přistála ve studiu ve třech barevných provedeních. Zkoušíme je na lekcích a sedí skvěle.

Návleky na kotníky mají díru na paty, a tak v nich můžete bezskluzově cvičit, dokud se nezahřejete. Tubus z těla svetru se dá použít jako šála kolem krku nebo bederní pás. Bederák oceníte, když se vám vyhrnuje tričko, ať už proto, že Vám táhne na ledviny, nebo proto, že je Vám nepříjemné vystavovat OTP (okrasný tukový prstenec) jinak taky známý jako madla. V šavásáně, závěrečné relaxační pozici, Vás zahřeje a ochrání, nebo si ho položíte přes oči pro lepší zatemnění mysli – v tom nejlepším slova smyslu. Z roláků zbývá materiál i na čelenky.

Vybrat si můžete z aktuálních modelů různých barev, vzorů i materiálů, a nebo si přinést svůj oblíbený svetr, který už se nedá bezostyšně nosit, ale nechcete ho poslat dál ani zahodit. Ekologické a emocionálně přijatelné řešení je Recyclo. Recyklace s láskou ke starému i novému.

yoga01

Slaďte si svoje oblečení na cvičení s praktickým doplňkem. Užijte si pocit pohodlí před lekcí i na jejím konci. Sadu si můžete provonět kapkou esenciálního oleje a užívat si stimulující nebo zklidňující účinky.

Foto kredit a poděkování Jan Krofta. 

 

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

One thought on “Recyklace s láskou ke starému i novému”

Comments are closed.

%d bloggers like this: