Kundalini jóga

Pro češtinu dost nešťastné pojmenování. Kundalini. Základkový humor stranou, úsměv si ponechejte, protože kundalini jóga je zábavný způsob práce s energií. Aspoň mi to tak přijde.

gallery1gong1600-672x372

 

Moje osobní zkušenost s ní je malá. Poprvé jsem o lekcích kudalini jógy slyšela před pár lety a spojila si jí tehdy s divokým otřásáním těla za účelem dojít několikadenního orgasmu. Před dvěma lety jsem si z povídání o kundalini s jedním hollywoodským hercem odnesla představu rituálních pohybů provozovaných před východem slunce. Loni jsem šla na svou první kudalini lekci v Barceloně. Vedl ji Amir Jaan, charismatický chlapík s hlasem jako zvon. Polovina sálu (bez ohledu na pohlaví) do něj byla během pár minut zamilovaná. Já byla tehdy zamilovaná do svýho kluka, ale překvapilo mě, že několik minut držím rozpažené ruce a neumírám vyčerpáním.

V Praze jsem pak byla na semináři s Amanbirem, zpívala do té doby neznáme mantry v kruhu cizích lidí a necítila se trapně.

To, co mě na kundalini dostalo nejvíc, je gong. Dokud to neuslyšíte, neuvěříte. Je to jako koupat se ve zvuku, který hladí tělo i mysl. A když jsou dva, tak to sice není několikadenní, ale orgasmus tak trochu jo.

Nedávno mě oslovila jedna slečna (Kateřina Černá), že je jí Klubovna sympatická a chtěla by tam vést lekce kundalini jógy. Sešly jsme se, vyměnily pár slov, nějakou tu energii a plácly jsme si.

Bude kundalini lekce. 15.4.2015 od 18 do 19.30. 

slunce joga schvaleno

Chcete-li přijít. Zavolejte mi nebo pošlete email. 

+420 603 502 877

tatianavomackova@mac.com

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: