Cesta je cíl

Nápad udělat “yoga tour” po Čechách přišel, když jsem jako každé pondělí uklízela ve studiu. Rutinní činnost, kdy jen těžko věřím, že už je zase pondělí. S mopem v ruce jsem se klouzala prostorem a přemýšlela o tom, co dál, líp a jinak.

Nemohla jsem se dočkat, až sednu k počítači a dám ty rozvířené myšlenky na papír. Nedávno jsem se potkala s kamarádkou, která mi říkala, že má kapitál a nemá nápad, co dělat. Mám to opačně, nápady se mi líhnou, ale mám maximálně kapitálky na klávesnici a naštěstí i víru, že když člověk něco opravdu chce, dostane se mu pomoci.

Ve spolupráci s yogapoint.cz a majiteli jogových studií po republice tento víkend startuju lekce jógy na cestě, která je cíl. Co z toho bude? Snad radost a vzletný krok, určitě zkušenost a třeba nějaké překvapení, minimálně v Kinder vajíčku od pumpy.

ranosjogou

 “Do what you love and love what you do” v praxi.

Spojení vášně pro jógu a cestování a překonávání sebe sama. Po dvou letech vedení lekcí mám pořád trému jako před tou první. Učit se být lepším učitelem jde jen praxí, a tak přijímám výzvu sbalit, co už vím a doplnit to o to, co se dozvím.

První lekce jógy bude tuto neděli od 10 hodin v Písku ve studiu Jógou k sobě.

Připravuju si náplň lekce a vidím to hravě a zdravě.

11150871_712283988879960_1482963292189936048_n

Máte-li nápad na další destinaci, napiše mi.

 

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: