Kavárna zrozená z mořské pěny

V únoru jsem se na Srí Lance seznámila s vílou přezdívanou Baronka. Účastnila se se svým partnerem mého jogového retreatu pořádaného v rajském prostředí kavárny a pensionu naší inspirativní kamarádky. Společné chvíle na jogamatkách, na pláži a na kávičce nás spojily v přátelství. Po večerech jsme z mušlí vyráběly šperky a povídaly si o svých snech a přáních.

IMG_4833

Baronka si Vesmír požádala o kavárnu, podobnou té, v níž nám bylo tak dobře. Správně formulovaná přání a nasazení všech sil k jejich realizaci vedou ke splněným snům.

Po dvou měsících denní práce ve větru a sněhu s radostí oznamuju, že na Žižkově v prostorách Prague Žizkov campu najdete místo, které se zrodilo z mořské pěny a přineslo s sebou i kus pláže.

Kavárna Coffee Corner je otevřená za příznivého počasí všem, kteří ocení dobrou kávu či sklenku vína, bohémskou výzdobu a andělskou společnost.

FullSizeRender-7

Jestli esoterika, vesmírná přání a víly nejsou úplně Váš šálek kávy, dejte si o pár metrů dál v Indian baru Svijany a vedle v maringotce luxusní burger. V Žižkov campu žije všechno v symbióze a každý si najde to svoje. David, majitel je hudebník a kromě provozování campu, pořádá skvělé koncerty. Tohle místo rozhodně stojí za návštěvu.

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: