Bake my day

Nejoblíbenější část dne? Ráno.

Oprava! Ráno, kdy se probouzím svěží, vyspalá do růžova, ideálně vedle láskou žhnoucího těla spícího partnera.

Ráno, kdy jsou buňky plně hydratované a hlavou nehřmí vzpomínky na mejdan předchozí noci.

Ráno, kdy mě z postele tahají sluneční paprsky a já bosky docupitám na balkon, kde rozpažím a nastavím tvář modrému z nebe.

Ráno, kdy po lekci nebo vlastní praxi můžu zajít na snídani, sedět a čumět z okna pozorujíce ruch města nebo ducha přírody.

Mám ráda ráno, protože všechno začína nanovo a může to být lepší než kdy dřív.

Dnešní ráno? Necupitala jsem, ale dupala vzteky. Buňky byly sice plně hydratované, slunce pralo do oken, ale cosi se dělo a mně to nesedělo, a tak bylo všechno špatně. I ptáci zpívali falešně mi přišlo.

Naštěstí mě po lekci holky, co spolu cvičíme, vzaly na snídani do Naší Toustárny na rohu Dělnické a V Háji.

Bake my day made my day!

Tady je to krásný” vylítlo ze mě ještě ve dveřích (jsem rychlonadchávací). Vůně čerstvého pečiva a mleté kávy, kdo by nebyl? Dlaždice v kombinaci s černými tabulemi popsanými nabídkou domácích limonád, sendvičů a toastů včetně omáček k nim vybraných. Usměvavý team za pultem a voda zdarma v demižonech od Kilnera (přesně těch, co jsem si včera objednala do studia).

Daly jsem si kávu, koláč, toast a muffin, že budeme “šérovat” (tjak to holky narozdíl od kluků dělají). Seděly jsme na dřevěných deskách ve výloze a poslouchaly příběh toho místa. Nadšenci do života, do pečení, do dělání radosti lidem. Otevřeli sotva před pár dny a jedou zkušební provoz, což znamená, že na jídlo je 20% sleva.

Bake my day” ten claim žeru, stejně jako vege toust, který jsem taky sežr…. snědla.

IMG_7966

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: