Den 19. Nový začátek.

Ráno jsem se probudila s čistou hlavou na špinavým polštáři, slezla z horní palandy a nakopla mašinu směr novoroční snídaně. Vybraly jsem si jedno z nejhezčích míst na zemi, sedly si tam a nechaly se unášet. Pluly jsme v modři nebe i moře, jedly, pily a byly jsme šťastné.

Když nám břicha slehla tak na čtvrtý měsíc těhotenství, zvedly jsem stehna z polštářů a donesly se k moři, do vln, co nás smetly do písku a tam jsme výskaly a skákaly a zase jsme byly šťastné, až je to trapné.

Pro vybalancování emocí nás cestou na kávu pohltila taková zácpa, že jsem tam tu mašinu chtěla nechat stát a jít se zabít, protože mi bylo vedro a bolely mě prsty z brzdy a palec, co byl pořád pod řidítkem vtočenej do nepohodlí a taky jsem nemohla dýchat v tom smradu a navigace ukazovala červenou čáru, takže zácpa nekonečná a já poprvé ten den nebyla šťastná, ale pěkně naštvaná a Petra za mnou mi přišla těžká a pořád mě cinkala helmou do helmy.

Pak to najednou bylo pryč a my seděli v kavárně s klukem, co jsme s ním pak seděli ještě na pláži u kokosu při kýčovitě krásném západu slunce a později jsme už byli čtyři u večeře a v noci jsme vymetali bary a nakonec jsme tam spaly až do rána. To už jsme zase byly šťastné a možná ještě víc než před tím, protože takový první den v roce, to nevymyslíš. Já na sebe navíc byla pyšná, že jsem takovej pankáč, co nejede domů a přespí tam, kde je to skvělý.

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: