Dárek ke dni matek?

Tipuju, že každý v poslední době četl aspoň jednu větu o Ester Ledecké, ale dost pravděpodobně spíš celý článek nebo rozhovor. Je to bezpochyby inspirativní holka, a tak by byla škoda té inspirace nevyužít. Z kopce šusem nepojedu, ani kdyby mi kámoška půjčila lyže, ale přidám se do týmu máma & dcera.

Když jsem si četla o tom, jak k sobě mají blízko a drží se už od vždycky společného rituálu v den závodu, bylo mi jasné, že můj další jógový počin bude o ženách, co je k sobě vázala pupeční šňůra a o rituálech, které spolu kdysi měly a možná na ně zapomněly i o těch, které pořád mají.

Zavolala jsem mojí mámě, jestli do toho půjde se mnou a souhlasila, dost radostně, a tak bych Vás chtěla pozvat na seminář s mottem VEZMI MÁMU ZA RUKU a přídomkem VYTÁHNI MÁMU A PROTÁHI SE S NÍ.

Na den matek, v neděli 13. května.

Seminář na nedělní dopoledne bude poskládaný z toho, co si přineseme. My dvě dodáme jógové pozice pro dvojice, masáže a pár technik, jak spolu mluvit třeba je očima, nebo objetím. Taky tam bude fotograf(ka) na portréty, protože některé chvíle stojí za to zaznamenat.

Vhodné pro dcery od 12 let a matky bez omezení věku.

Máte-li zájem se přidat, napište mi na tatiana@happygolucky.cz a já podle zájmu zajistím prostory, aby se nám tam dobře bylo a cvičilo.

 

 

 

 

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: