Všechno je daný. Nezměníš nic.

Photo by Brett Sayles on Pexels.com

Včera v noci se Luna musela naplnit do podoby křišťálové koule, protože věštil kdekdo kdeco. Někteří ani nevěštili a rovnou linkovali, jak se věci mají.

Věděli jste, že nic nezměníte? Že jste jen figurkou ve hře vesmíru a cokoli uděláte a myslíte si, jak jste skvělí, šikovní a pracovití, už bylo dávno dáno?

Všechna naše rozhodnutí jsou předem připravena k vytažení jako esa z rukávu. Jde jen o to jak moc jsme nacítění na svůj osud, protože samozřejmě můžeme táhnout špatně. Naštěstí ale i špatné rozhodnutí bylo dáno a bylo jen otázkou času, kdy se to pro nás posere.

Pocit, že něco máte pevně v rukou je iluzorní.

Určitě znáte někoho, kdo kam šlápne, tam tráva neroste, na co sáhne, to se rozbije a všechny hrůzy světa už se buď staly jemu, nebo někomu z jeho blízkých. I to má vysvětlení. Aby byla udržena rovnováha a harmonie, je někomu ubíráno, protože jiný má plnou náruč pozitivních zpráv, výher v loterii a dětí jako smetí.

Do určité míry s tou teorií danosti souzním. Vlastně úplně, jen mi to přijde nefér. Vůbec ne vůči mně, mně se bohatě dostává všeho, co si přeju, ale někdo někde vychytává ta negativa mých pozitiv.

Nevím, jak do toho konceptu zapadá karma. Jestli je zdarma, nebo je karma mrcha, musím se zeptat úplňkových mudrců.

Author: Tatiana Vomackova

Everything you can imagine is real.

%d bloggers like this: