O MNĚ

Jmenuju se Tatiana a většinou žiju v Praze. Mám doma studio, kde vedu lekce jógy a tvořím. Píšu texty pro radost i na objednávku, spravuju sociální sítě několika společností, skládám slova do textů pro web i print. Chtěla jsem být copywriterka, tak jsem. Vytvořila jsem si tu pozici, abych si splnila přání.

Byla jsem produkční. Pracovala jsem na reklamách a filmech. Žila jsem na Novém Zélandu, v Americe a v Asii. Pár let jsem spoluvlastnila reklamní agenturu a teď jsem bosá na podložce. Józe se věnuju 10 let a pátý rok vedu lekce. Vystudovala jsem lingvistiku a literaturu, baví mě design, jízda na Vespě, moře a moře dalších věcí. Jím zdravě, žiju hravě a až budu velká, chtěla bych být šťastná. Jsem organizovaná a spolehlivá, mnohdy rychlejší, než svůj stín.

To, co předávám, je moje zkušenost. Pohyb mám ráda jako sůl. Nepovažuju se za jogínku a neaspiruju jí být. Stresuje mě vědomí, že se neřídím sutrami a hlásám namaste. Došla jsem k sobě a za to jsem učení jógy vděčná, proto si dovolím považovat ji za svého nejvlivnějšího učitele. Nebyla jsem schopná udělit tenhle metál žijící bytosti a lámala si hlavu, komu ho strčit, aby mě nepálil v kapse. Mnoho bytostných učitelů ovlivnilo mé kroky, pomohlo určit směr mé cesty, ale byla to tradice, disciplína, motivace a pokora, které jsem našla v knihách, na podložce a ve svém srdci i egu. Klubovna Happy Go Lucky je má stopa, co ji s přílivem spláchne moře, má láska k cestování, k pohybu, k přírodě, k lidem a konečně i má láska k sobě a k tomu, co dělám a jak žiju. 

KLUBOVNA není jogové studio. Je to studio inspirované jógou a stejně tak i mé lekce. 

V Thajsku jsem absolvovala učitelský kurz Ashtanga Vinyasy (It’s Yoga, 200 hodin RYT). Pak následoval další kurz Vinyasy Flow a terapeutické jógy (South Boston Yoga, USA, 200 hodin RYT). Jogové vzdělání jsem doplnila kurzem thajské jogové masáže v Thajsku a rozšiřujícím kurzem práce s energetickými drahami v Řecku (oba v rámci Sunshine network). Od roku 2016 studuju kurz Jógy v širších souvislostech v domě jógy v Hlavici.

Abych se mohla dál učit praxí, otevřela jsem KLUBOVNU Happy Go Lucky.

 

 

 

 

 

 

 

Napadá Vás něco k tématu?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.